O nás

Vitajte na blogu spoločnosti SKODA & SKODA s.r.o.

Moje meno je Pavel Škoda a som administrátorom tohto  blogu, ktorý funguje na platforme WordPress. Úlohou tohto blogu je informovať návštevníkov stránky www.skodaskoda.sk  o rôznych zaujímavých témach, názoroch a problémoch, ktoré vás zaujímajú. Na tomto mieste je možné slobodne diskutovať. Každý kto by mal záujem prispieť do blogu svojím článkom môže jednoducho požiadať administrátora blogu o vytvorenie prístupového mena a hesla.

Podelte sa o svoje články na našom blogu, tie najkvalitnejšie budú odmenené.


SKODA & SKODA s.r.o. úspešne pôsobí na trhu v ekonomickej a právnej oblasti od roku 2008. Vďaka spolupráci s renomovanými odborníkmi zabezpečujeme našim klientom kompletný servis v oblasti podnikania, ktorý zahŕňa právne, ekonomické poradenstvo, reštrukturalizáciu spoločností, služby v oblasti riadenia podniku a kontroly rizík, ochrany obchodných spoločností, daní, marketingu, vymáhania pohľadávok, účtovných služieb a mnohých ďalších.  Sídlo spoločnosti je na ul. M. M. Hodžu v Banskej Bystrici (neďaleko obchodného centra Europa), pričom intenzívne pracujeme na pláne rozvoja do Bratislavy. V prípade potreby s klientom komunikujeme v 4 jazykoch – Anglicky, Nemecky, Španielsky a Francúzsky, a sme schopní rýchlo reagovať na akékoľvek problémy našich klientov. Vďaka odborným znalostiam a skúsenostiam našich zamestnancov a spolupracovníkov, ako aj atraktívnej ponuke služieb a produktov sme zaznamenali úspech a rast už krátko po vzniku spoločnosti.

Našim klientom poskytujeme kompletný podnikateľský servis pod jednou strechou. Združujeme viacerých odborníkov, ktorí medzi sebou komunikujú prostredníctvom moderného IT enterprise systému, ktorý znižuje náklady na komunikáciu medzi spolupracovníkmi a zvyšuje rýchlosť práce. Efektivita, dôvera a spoľahlivosť sú základom našej spolupráce, ktorú stále rozvíjame. Zodpovedný prístup k agende klientov je každodennou samozrejmosťou a nevyhnutnosťou našej práce.

Znalosti domáceho podnikateľského prostredia sú podnikateľskou výhodou, ktorú poskytujeme našim klientom. Pravidelnou analýzou ich hospodárenia ich upozorňujeme na možné komplikácie tak z ekonomického ako aj právneho hľadiska.

Spoločnosť SKODA & SKODA myslí na svoju budúcnosť ako na budúcnosť svojich klientov, a preto sa prostredníctvom jednotlivých produktov snaží zlepšiť ich postavenie n trhu. Jednou z hlavných úloh je  aj optimalizácia účtovníctva a znižovanie neracionálnych výdavkov, ktoré sú často dôvodom neúspechu. Okrem iného zabezpečujeme právnu ochranu a efektívne vymáhanie vašich pohľadávok. Kontrolujeme riziká spojené s novými ako aj starými obchodnými partnermi a vždy máme pripravené náhradné riešenie právnej ochrany v podobe unikátneho know-how systému SLP – SKODA LEGAL PROTECTION.

Príďte sa presvedčiť, navštívte nás v našich moderných priestoroch v Banskej Bystrici. Využite možnosť mať celú firemnú agendu pod jednou strechou! Získajte výhodu nad vašou konkurenciou, nechajte svoje problémy a každodennú byrokraciu  na profesionálov, a začnite sa venovať svojmu biznisu.


Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


8 × = sixty four

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>